Výzva k účasti

Milí přátelé,

letošní v pořadí už 15. ročník festivalu Den poezie se bude konat od 11. 11. do 25. 11. 2013 na památku narození Karla Hynka Máchy (*16. 11. 1810). Během let se festival rozrostl z jednoho na dnešních více než 14 dnů.

Každoročně nese Den poezie podtitul – téma letošního ročníku právě vymýšlíme a bude včas zveřejněno na těchto stránkách. V současné době připravujeme vizuální koncept letošních stránek i celého festivalu.

Novinkou letošního ročníku bude možnost, přihlásit své akce přímo prostřednictvím těchto stránek přes jednoduchý formulář a zároveň možnost komunikovat online s koordinátory festivalu.

Hlavním srdcem festivalu jsou regionální aktéři z řad škol, knihoven, literárních spolků, klubů, divadel, muzeí i jednotlivců, kteří společně pořádají ve svém kraji zajímavé poetické akce pro veřejnost. Díky nim můžete letos navštívit, na většinu programů je vstup zdarma.

Koordinátorem festivalu je Společnost poezie, která každoročně zajišťuje propagaci festivalu a komunikuje s jednotlivými aktéry. Díky spolupráci Společnosti poezie s národními i mezinárodními kulturními instituty naši zemi každoročně navštěvuje řada známých českých i zahraničních básníků..

Krásné dny Vám přeje

Společnost poezie

Kontakty: denpoezie@gmail.com

www.spolecnostpoezie.czwww.facebook.com/denpoezie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *