22.11.2013 Pá 18:00 Poezie v barvách – Vášnivá IMPROZIE

Knihovna města Ostravy, Hudební oddělení (II. patro), ul. 28. října 2, 70200 Ostrava

Poezie v barvách přináší originální propojení hudby s poezií, spojuje básníky a hudebníky, často je kouzlem okamžiku.poesie Připojujeme se k oslavám básnivosti v rámci DNE POEZIE 22.11.2013 od 18 hodin další IMPROZIÍ, tentokrát vášnivou a lehající popelem. Občanské sdružení Upstairs připravuje projekt ve spolupráci s Hudebním oddělením Knihovny města Ostravy.
V rámci IMPROZIE, kterou jsme s úspěchem uvedli na Festivalu v ulicích (Colours of Ostrava 2013), si básníci před očima diváků vylosují svého hudebníka, s nímž v rámci večera vystoupí. Tvůrci budou tentokrát interpretovat poezii vášnivých klasiků (K. H. Mácha, Ch. Baudelaire, A. S. Puškin, S. Plathová, V. Hrabě a dalších, záleží na jejich výběru) a po celý den bude v centru Ostravy naše guerilla skrývat básně, aby je náhodní kolemjdoucí mohli objevit a potěšit se jimi.
Do GUERILLA POETRINGU se může zapojit každý. Na našich stránkách budou zveřejňovány fotografie míst, kde básně budou ukryty. Více informací najdete na www.facebook.com/Poezievbarvach nebo na www.poezievbarvach.cz

Za projekt Poezie v barvách
Blanka Fišerová
dramaturgyně

poesia_en_colores_22_20131122-facebook

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *