Zahajovací večer festivalu Den poezie- vernisáž, autorské čtení Miroslava Huptycha s přednáškou o Janu Amosu Komenském prof. Jana Kumpery

Datum konání akce: 12/11/2017
Začátek konání: 19.00 - 21.30
Místo konání: Literární kavárna Řetězová, Řetězová 244/10, Praha 1

V daném místě probíhají následující akce: Literární kavárna ŘetězováPopis pořadu:

Srdečně zveme na vernisáž grafických koláží Miroslava Huptycha, v neděli 12. listopadu od 16 hodin, v dolních prostorách Literární kavárny Řetězová, Řetězová 10, Praha 1, na kterou pak naváže zahajovací večer mezinárodního básnického festivalu Den poezie, tamtéž od 19 hodin, autorským čtením Miroslava Huptycha a přednáškou profesora Jana Kumpery o Janu Amosu Komenském. Těšíme se na setkání s Vámi.

Miroslav Huptych, básník, autor koláží a arteterapeut, autor několika básnických knih, z nichž například jmenujeme Noční linku důvěry. Měl několik autorských výstav svých děl.

Jan Kumpera- jeden z největších znalců díla a života Jana Amose Komenského, autor mnoha publikací o tomto významném pedagogovi, filozofovi a spisovateli.


Seznam pořadů ve všech městech: zde >>
Baška, Batňovice, Benešov, Brno , České Budějovice, DěčínFrýdek-MístekFulnek, Hodonín, Cheb, Ivančice, Jablonec nad Nisou - Rýnovice, Jičín, Jihlava, Karlovy VaryKladno,  Kroměříž, Kutná hora,Ledeč nad Sázavou, LetoviceLiberec, Lidice, Litoměřice, Litvínov, Lovosice,  Němčice nad Hanou, Neratovice, Olomouc, Opava, Ostrava-Poruba, Pardubice, Plzeň, Pohořelice, Praha, Prachatice, Prštice , Příbram , Rajhrad , Rtyně v Podkrkonoší Sedlčany Slaný Svitavy ŠenovTřebíčÚstí nad Labem Valašské MeziříčíVlachovo Březí Vonoklasy, Vrané nad Vltavou, Zadní Třebaň