Ve světle

Map Unavailable

Datum konání akce: 23/11/2018
Začátek konání: 19.00 - 21.00
Místo konání: Literární kavárna Řetězová, Řetězová 10, Praha 1

V daném místě probíhají následující akce: Literární kavárna ŘetězováPopis pořadu:

Literárně hudební koláž básnického a improvizačního rázu. Své texty představí Marie Hantáková, Klára Krásenská, Lukáš Tomášek a Vojta Vacek za hudebního doprovodu Markéty Labusové (housle), Matyáše Míky (piano), Jáchyma Sůry (klarinet) a Sáry Vosobové (saxofon)

Klára Krásenská studuju KTF a bohemistiku na FFUK, toulám se po lesích, ráda kreslím inkoustové komiksy, ráda píšu o cizích básních a občas mi něco vyjde v měsíčníku Protestant

Lukáš Tomášek (*1996), rodák z Prahy, je oficiálně studentem bohemistiky, filozofie a překladatelství z angličtiny na FF UK, spíše ale píše, překládá a rediguje. Publikoval časopisecky, např. v Hostu, Dobré adrese.

Vojta Vacek vystudoval obory Knihkupectví a Vydavatelská produkce. Je spolupořadatel malého festivalu Zlatoválky. Působí v redakci Literárně-kulturního časopisu H_aluze. Publikoval v časopisech Tvar, Psí víno, na Nedělní chvilce poezie, Polí5, Lemurie atd. Píše krátké příběhy pro Flog.cz. V edici H_aluze mu vyšla sbírka Schopní jsou ti schopní.

Marie Hantáková kdo jsem? Jsem Máňa. Vždyť mě znáš!! Baví mě lyžovat a nosit poknožky. Co ty?


Seznam pořadů ve všech městech: zde >>
Baška, Batňovice, Benešov, Brno , České Budějovice, DěčínFrýdek-MístekFulnek, Hodonín, Cheb, Ivančice, Jablonec nad Nisou - Rýnovice, Jičín, Jihlava, Karlovy VaryKladno,  Kroměříž, Kutná hora,Ledeč nad Sázavou, LetoviceLiberec, Lidice, Litoměřice, Litvínov, Lovosice,  Němčice nad Hanou, Neratovice, Olomouc, Opava, Ostrava-Poruba, Pardubice, Plzeň, Pohořelice, Praha, Prachatice, Prštice , Příbram , Rajhrad , Rtyně v Podkrkonoší Sedlčany Slaný Svitavy ŠenovTřebíčÚstí nad Labem Valašské MeziříčíVlachovo Březí Vonoklasy, Vrané nad Vltavou, Zadní Třebaň