Tanec Techtlemechtle

nahrávám mapu....

Datum konání akce: 23/11/2018
Začátek konání: 18.00 - 19.00
Místo konání: Městská knihovna v Třebíči, sál hudebního oddělení, Hasskova 102/2, Třebíč

V daném místě probíhají následující akce: Městská knihovna v Třebíči, sál hudebního odděleníPopis pořadu:

Křest básnické sbírky známého třebíčského básníka, výtvarníka a performera Miroslava Koupila.

Autor na křtu přednese originální pásmo nonsensových veršů. Na místě bude možné knihu zakoupit a nechat si ji  podepsat.

Básnická sbírka Tanec Techtlemechtle představuje milovníkům literatury nonsensové básně, ve kterých autor nabízí bohatě prostřený stůl pestrých slovních hříček a jazykolamů. Dokonale využívá zvukomalebná slova, komická slovní spojení a originální slovní obraty. Češtinu obohacuje o zajímavé novotvary. Všímá si každodenních věcí i situací kolem nás a dovede si s nimi mistrně vyhrát. To vše podle hesla Humor, fantazie, originalita.


Seznam pořadů ve všech městech: zde >>
Baška, Batňovice, Benešov, Brno , České Budějovice, DěčínFrýdek-MístekFulnek, Hodonín, Cheb, Ivančice, Jablonec nad Nisou - Rýnovice, Jičín, Jihlava, Karlovy VaryKladno,  Kroměříž, Kutná hora,Ledeč nad Sázavou, LetoviceLiberec, Lidice, Litoměřice, Litvínov, Lovosice,  Němčice nad Hanou, Neratovice, Olomouc, Opava, Ostrava-Poruba, Pardubice, Plzeň, Pohořelice, Praha, Prachatice, Prštice , Příbram , Rajhrad , Rtyně v Podkrkonoší Sedlčany Slaný Svitavy ŠenovTřebíčÚstí nad Labem Valašské MeziříčíVlachovo Březí Vonoklasy, Vrané nad Vltavou, Zadní Třebaň