Tam za vodou v rákosí

Datum konání akce: 14/11/2017
Začátek konání: 17.15
Místo konání: Rybník, Zahradníčkova 2, Praha 5

V daném místě probíhají následující akce: RybníkPopis pořadu:

Kroužek mladých šikulů Mladý kutil a kroužek Lvíčata se rozhodl pro tento den vyrobit sérii lodiček, které společně za tmy vypustíme po vodní hladině. Každá loďka ponese na své palubě verš pro strašidla. Loď, která se nevrátí, sežralo strašidlo a my ho musíme společně chytit!

Pokud se budete chtít přidat, zveme děti s lodičkami k rybníku v Motole (více informací, Martin Zborník, Štěpán Dařbuján, Dan Petřina, kontakty a případný jiný blízký rybník bude upřesněn podle situace na www.ceskamore.cz). Svíčky prosíme s sebou!

Upřesnění rybníka: Umělou nádrž kutilové vybudují na louce pod křižovatkou ulic Brdlíkova a Zahradníčkova!


Seznam pořadů ve všech městech: zde >>
Baška, Batňovice, Benešov, Brno , České Budějovice, DěčínFrýdek-MístekFulnek, Hodonín, Cheb, Ivančice, Jablonec nad Nisou - Rýnovice, Jičín, Jihlava, Karlovy VaryKladno,  Kroměříž, Kutná hora,Ledeč nad Sázavou, LetoviceLiberec, Lidice, Litoměřice, Litvínov, Lovosice,  Němčice nad Hanou, Neratovice, Olomouc, Opava, Ostrava-Poruba, Pardubice, Plzeň, Pohořelice, Praha, Prachatice, Prštice , Příbram , Rajhrad , Rtyně v Podkrkonoší Sedlčany Slaný Svitavy ŠenovTřebíčÚstí nad Labem Valašské MeziříčíVlachovo Březí Vonoklasy, Vrané nad Vltavou, Zadní Třebaň