Rande naslepo s poezií

mapa není k dispozici

Datum konání akce: 10/11/2018 - 23/11/2018
Začátek konání: 8.30 - 18.00
Místo konání: Městská knihovna v Třebíči, Hasskova 102/2, Třebíč

V daném místě probíhají následující akce: Městská knihovna v TřebíčiPopis pořadu:

Už jste někdy měli rande naslepo? A už jste někdy randili s poezií? Ať je Vaše odpověď jakákoliv, u nás zažijete #dvavjednom# . Darujte básnickou sbírku, ať už svoji, nebo svého oblíbeného básníka, a odneste si z knihovny jinou.

Jak na to: Přineste knížku do knihovny.  My ji zabalíme do úhledného balíčku a někomu jí společně uděláme radost.  Vy si zase odneste domů jiný balíček.  Jen prosíme, nenoste knížky, kterých se chcete doma zbavit, ale opravdu ty,  o kterých chcete, aby se vědělo  a kterými chcete někoho potěšit.

Pro ty, kdo nebudou chtít zkusit tento výměnný obchod, budeme mít připraveny „básničkové balíčky“ k zapůjčení
z knihovny.

Nebojte se poezie a přijďte si s ní dát rande naslepo! Protože přece #trochapoezienikohonezabije# .

 


Seznam pořadů ve všech městech: zde >>
Baška, Batňovice, Benešov, Brno , České Budějovice, DěčínFrýdek-MístekFulnek, Hodonín, Cheb, Ivančice, Jablonec nad Nisou - Rýnovice, Jičín, Jihlava, Karlovy VaryKladno,  Kroměříž, Kutná hora,Ledeč nad Sázavou, LetoviceLiberec, Lidice, Litoměřice, Litvínov, Lovosice,  Němčice nad Hanou, Neratovice, Olomouc, Opava, Ostrava-Poruba, Pardubice, Plzeň, Pohořelice, Praha, Prachatice, Prštice , Příbram , Rajhrad , Rtyně v Podkrkonoší Sedlčany Slaný Svitavy ŠenovTřebíčÚstí nad Labem Valašské MeziříčíVlachovo Březí Vonoklasy, Vrané nad Vltavou, Zadní Třebaň