Nebojme se poezie

nahrávám mapu....

Datum konání akce: 15/11/2018
Začátek konání: 14.00 - 18.00
Místo konání: Městská knihovna ve Svitavách, Wolkerova alej 92/18, Svitavy

V daném místě probíhají následující akce: Městská knihovna ve SvitaváchPopis pořadu:

Zkusíme se tedy nebát s následujícím programem, jehož časové ohraničení je mezi 14. a 18. hodinou odpolední:

 

  1. část – přednáška pana Jaroslava Provazníka (AMU Praha) na téma pohádky a jejich důležitost v raném dětském vývoji. Přednáška je určena učitelům MŠ, ZŠ, rodičům a prakticky všem zájemcům o tuto tematiku.

 

  1. část – nesoutěžní přehlídka recitačních vystoupení

Přihlásit se mohou recitátoři nejen s texty, se kterými se již účastnili  minulých ročníků Dětské scény, Wolkerova Prostějova a dalších, ale i s novými, třeba i nehotovými přednesy. Přehlídka by mohla potěšením recitátorů i potencionálního publika.

 

  1. část – praktický seminář – poradenství recitátorům

Seznam pořadů ve všech městech: zde >>
Baška, Batňovice, Benešov, Brno , České Budějovice, DěčínFrýdek-MístekFulnek, Hodonín, Cheb, Ivančice, Jablonec nad Nisou - Rýnovice, Jičín, Jihlava, Karlovy VaryKladno,  Kroměříž, Kutná hora,Ledeč nad Sázavou, LetoviceLiberec, Lidice, Litoměřice, Litvínov, Lovosice,  Němčice nad Hanou, Neratovice, Olomouc, Opava, Ostrava-Poruba, Pardubice, Plzeň, Pohořelice, Praha, Prachatice, Prštice , Příbram , Rajhrad , Rtyně v Podkrkonoší Sedlčany Slaný Svitavy ŠenovTřebíčÚstí nad Labem Valašské MeziříčíVlachovo Březí Vonoklasy, Vrané nad Vltavou, Zadní Třebaň