Nebojíme se!!!

mapa není k dispozici

Datum konání akce: 15/11/2018
Začátek konání: 8.00 - 13.30
Místo konání: Hodonín, Hodonín, Hodonín

V daném místě probíhají následující akce: HodonínPopis pořadu:

V průběhu dopoledne proběhne několik workshopů a prezentací, a to na různých místech v Hodoníně, např. Galerie výtvarného umění, prostor u Masarykova pomníku,  Masarykovo muzeum v Hodoníně, Radnice, Městská knihovna v Hodoníně či samotná budova naší školy, což je Gymnázium, Obchodní akademie  a JŠ s PSJZ Hodonín,a to  na adrese Legionářů 1.

Účastníky aktivit budou žáci naší školy, ale je docela možné, že se k nám v rámci happeningového napojení připojí i lidé mimo naši školu. To by nás docela těšilo.

Rádi bychom v duchu letošní tematické inspirace vyzkoušeli svou odvahu a dokázali sami sobě, že se vskutku nebojíme ukázat, co v nás je.

 


Seznam pořadů ve všech městech: zde >>
Baška, Batňovice, Benešov, Brno , České Budějovice, DěčínFrýdek-MístekFulnek, Hodonín, Cheb, Ivančice, Jablonec nad Nisou - Rýnovice, Jičín, Jihlava, Karlovy VaryKladno,  Kroměříž, Kutná hora,Ledeč nad Sázavou, LetoviceLiberec, Lidice, Litoměřice, Litvínov, Lovosice,  Němčice nad Hanou, Neratovice, Olomouc, Opava, Ostrava-Poruba, Pardubice, Plzeň, Pohořelice, Praha, Prachatice, Prštice , Příbram , Rajhrad , Rtyně v Podkrkonoší Sedlčany Slaný Svitavy ŠenovTřebíčÚstí nad Labem Valašské MeziříčíVlachovo Březí Vonoklasy, Vrané nad Vltavou, Zadní Třebaň