HOVORY, ovšem… LABYRINT SVĚTA

Datum konání akce: 29/11/2017
Začátek konání: 18.00 - 21.00
Místo konání: Kavárna FR – Dům česko-německého přátelství, Čsl.armády 24, Jablonec n.N. - Rýnovice

V daném místě probíhají následující akce: Kavárna FR - Dům česko-německého přátelstvíPopis pořadu:

Tradiční večer poezie, slova a hudby, autorského čtení a příjemně prožitého večera v pořadu Milana Brože a jeho hostů “HOVORY, ovšem…”, tentokráte s přídomkem LABYRINT SVĚTA.

Hosté večera: H. Fikrlová a M.Mazenauer

Již čtvrtý ročník cyklu pořadů, jenž hmotně podporován je Magistrátem města Jablonce n.N., koresponduje vždy se školním rokem a jeho termíny jsou zpravidla poslední středy v měsíci, tedy v září až červnu. Listopadovým pořadem se hlásíme k celorepublikovému festivalu “Den poezie”, k odkazu K .H. Máchy, kdy i na jeho počest jest festival vyhlašován a kterého jsem se zúčastnil již v roce 2015.

Milan Brož


Seznam pořadů ve všech městech: zde >>
Baška, Batňovice, Benešov, Brno , České Budějovice, DěčínFrýdek-MístekFulnek, Hodonín, Cheb, Ivančice, Jablonec nad Nisou - Rýnovice, Jičín, Jihlava, Karlovy VaryKladno,  Kroměříž, Kutná hora,Ledeč nad Sázavou, LetoviceLiberec, Lidice, Litoměřice, Litvínov, Lovosice,  Němčice nad Hanou, Neratovice, Olomouc, Opava, Ostrava-Poruba, Pardubice, Plzeň, Pohořelice, Praha, Prachatice, Prštice , Příbram , Rajhrad , Rtyně v Podkrkonoší Sedlčany Slaný Svitavy ŠenovTřebíčÚstí nad Labem Valašské MeziříčíVlachovo Březí Vonoklasy, Vrané nad Vltavou, Zadní Třebaň