Guerilla Poetring s Dnem poezie

Datum konání akce: 17/11/2016
Začátek konání: 0.01 - 23.59
Místo konání: Guerilla Poetring, Kotlářská, Brno

V daném místě probíhají následující akce: Guerilla PoetringPopis pořadu:

Dne 17/11 2016 vyrazíme s projektem Guerilla Poetring do ulic. Šířit poezii, provokovat, šokovat, ptát se… Psát verše křídou na chodník, ukrývat je v supermarketech nebo na těch nejméně obvyklých místech. Zapojit se může každý, kdo píše, nebo kdo chce šířit poezii svých oblíbených autorů. Protože nejsme jen samostatné ostrovy, vhodně zvolenou básní, útržkem, citátem můžete někoho přimět k zamyšlení… Je jen na nás, jaké texty a jakým způsobem budeme šířit. Akce se koná kdekoliv, zapojit se můžete kdykoliv v průběhu 24 hodin.

Událost a podrobnější informace i obrazové inspirace najdete na stránkách projektu, který založila autorka Blanka Fišerová. Ta bude v den konání akce básnit s brněnskou guerillou.

www.facebook.com/guerillapoetring

www.hranicni.cz/guerillapoetring

V případě zájmu o intenzivnější spolupráci nebo více informací neváhejte napsat: fiserovablanka@gmail.com


Seznam pořadů ve všech městech: zde >>
Baška, Batňovice, Benešov, Brno , České Budějovice, DěčínFrýdek-MístekFulnek, Hodonín, Cheb, Ivančice, Jablonec nad Nisou - Rýnovice, Jičín, Jihlava, Karlovy VaryKladno,  Kroměříž, Kutná hora,Ledeč nad Sázavou, LetoviceLiberec, Lidice, Litoměřice, Litvínov, Lovosice,  Němčice nad Hanou, Neratovice, Olomouc, Opava, Ostrava-Poruba, Pardubice, Plzeň, Pohořelice, Praha, Prachatice, Prštice , Příbram , Rajhrad , Rtyně v Podkrkonoší Sedlčany Slaný Svitavy ŠenovTřebíčÚstí nad Labem Valašské MeziříčíVlachovo Březí Vonoklasy, Vrané nad Vltavou, Zadní Třebaň