Autorské čtení povídek a přednes poezie, cestovatelská beseda o Keni

mapa není k dispozici

Datum konání akce: 18/11/2019
Začátek konání: 19.00
Místo konání: Jindřišská věž, Jindřišská , Praha 1

V daném místě probíhají následující akce: Jindřišská věžPopis pořadu:

Zveme vás na autorské čtení povídek a přednes poezie nejen z kulturních magazínů Totem.cz, Pismak.cz a Literra.cz do podkroví pražské Jindřišské věže.

Otevřeno čtení děl z řad veřejnosti!

Hudební doprovod: Ondřej Bed!

Uvádí Petula Heinriche.

Ve druhé půlce večera se budete moci těšit na cestovatelskou besedu o Keni se spisovatelkou Hanou Hindrákovou. V posledních letech dochází v Keni k alarmujícímu nárůstu počtu dětí ulice. Beseda se věnuje této problematice a ukazuje nelehký osud těchto dětí prostřednictvím příběhů Davida a Josepha, s nimiž se Hana Hindráková osobně zná a jejichž příběhy sepsala. Povídání je doprovázeno promítáním fotografií.

Vstupné: 60 Kč


Seznam pořadů ve všech městech: zde >>
Baška, Batňovice, Benešov, Brno , České Budějovice, DěčínFrýdek-MístekFulnek, Hodonín, Cheb, Ivančice, Jablonec nad Nisou - Rýnovice, Jičín, Jihlava, Karlovy VaryKladno,  Kroměříž, Kutná hora,Ledeč nad Sázavou, LetoviceLiberec, Lidice, Litoměřice, Litvínov, Lovosice,  Němčice nad Hanou, Neratovice, Olomouc, Opava, Ostrava-Poruba, Pardubice, Plzeň, Pohořelice, Praha, Prachatice, Prštice , Příbram , Rajhrad , Rtyně v Podkrkonoší Sedlčany Slaný Svitavy ŠenovTřebíčÚstí nad Labem Valašské MeziříčíVlachovo Březí Vonoklasy, Vrané nad Vltavou, Zadní Třebaň