14.11.2014 19:00h Poezie potmě

Art space, Řetězová 7, 110 00 Praha 1

Po krátkém úvodním slovu následovalo hudební zastavení na hangdrum Jirky Šámala, který celý večer příjemně prokládal skladbami na tento bezesporu zajímavý švýcarský nástroj. V publiku nakonec nestačily židle a tak někteří museli stát si sedět na zemi. Prvním vystupujícím, který zároveň i uvedl další dva básníky, byl zakladatel a ředitel sdružení pro podporu nejen nevidomých Okamžik, pan Miroslav Michálek. Dozvěděli jsme se řadu zajímavostí ze světa nevidomých, dále pak i řadu informací o Okamžiku (mimochodem, kdo budete mít zájem se na stránky Okamžiku podívat, jejich adresa je www.okamzik.cz). Následoval přednes humorných veršů pana Michálka a následně povídka o světě nevidomého člověka od pana Michálka, kterou přečetla jeho žena, paní Michálková.
Po hudební vložce od paní Milady Karez, díky které jsme směli být dnes v klubu Art-space, následovala další vystupující básnířka – paní Delicie Nerková. Její verše četla mistrovsky dvojice Radana Šatánková a Jan Pellar.
Po písni Jirky Šámala jsme uslyšeli moc příjemné a propracované verše básníka Petra Hakena z Okamžiku.  Přednesl je Martin Zborník.
Na závěr jsme uslyšeli nejdříve poezii Emmy Šárové a poté i vlastní poezii Radany Šatánkové!

 

 

Foto: Martin Zborník


Uveřejněno

v

od

Značky:

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *